Outsourcing działu eksportu

       W epoce informacji, szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii i ogromnej konkurencji coraz więcej firm staje przed wyborem: czy inwestować w dalszy rozwój firmy, do czego niezbędne są często nie małe pieniądze, czy pozostać na obecnym poziomie mając jednocześnie na uwadze ryzyko zniknięcia z rynku. Wiele firm, aby utrzymać się na rynku nie tylko rezygnuje z dalszego rozwoju, ale znacząco ogranicza też koszty. A co gdyby tak połączyć rozwój i jednocześnie zaoszczędzić?
 

      Firma UNIVERSE Consulting powstała, aby wspomagać mały i średni biznes w ich dalszej ekspansji przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Firma UNIVERSE to outsourcing sprzedaży zagranicznej w najszerszym tych słów znaczeniu.

Ofertę swoją kierujemy do firm, które chciałyby rozpocząć eksport swoich produktów, a nie posiadają w swoich strukturach odpowiedniego działu.

Będziemy Twoim działem eksportu.

Oszczędzasz czas, oszczędzasz pieniądze. Nie musisz tracić czasu na przyuczanie swojego personelu do wykonywania odpowiednich działań czy też rekrutować nowych pracowników, którzy potrzebują jeszcze więcej czasu na wdrożenie się w specyfikę firmy, to co najmniej pół roku. Tworzenie działu eksportu we własnych strukturach poza czasem, pochłania również i spore pieniądze: stworzenie stanowisk pracy, szkolenia, pensje pracownicze. My to wszystko już mamy, poza tym posiadamy także cenną wiedzę i doświadczenie z tej dziedziny.

Chcemy, żebyś rozwinął swój biznes.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Facebook
Top